Setkání učitelů zeměpisu a absolventů olomoucké učitelské geografie 26.3.2022

Zveme Vás na sobotu 26. března 2022 na Setkání učitelů zeměpisu a absolventů olomoucké učitelské geografie v aule Přírodovědecké fakulty UP (pozvánka v PDF).

Program setkání

9.30 Registrace účastníků, neformální přivítání
10.00 Oficiální zahájení setkání (vedoucí katedry prof. Halás, doc. Smolová)

Blok A: Aktuální geografická témata

• Mapování pohybu obyvatelstva: využití lokalizačních dat mobilních operátorů (prof. Halás)
  • Dopady protikuřáckého zákona na provozovatele restauračních zařízení (dr. Fiedor)
  • Ukrajina – laskavé, nebo smrtící objetí ruského medvěda? (dr. Fňukal)
11.15 Blok B: Spolupráce katedry se základními a středními školami (dr. Hercik, dr. Šimáček, doc. Smolová – možnosti DVPP, rigorózní řízení)
11.45 Blok C: Jak se studuje na katedře geografie
12.15 Blok D: Jubilejní absolventi – beseda s předáním pamětních listů výročním absolventům
13.00 Oběd, po něm prostor pro neformální setkání

Budeme rádi, když naše pozvání přijmete a využijete je k návštěvě Olomouce a k setkání se spolužáky ze studií i s dalšími kolegy, učiteli zeměpisu. Rádi s Vámi také probereme možnosti vzájemné spolupráce k rozvíjení atraktivní a kvalitní výuky zeměpisu na školách. Pokud byste se o setkání chtěli dozvědět další podrobnosti, neváhejte prosím využít kontaktní e-mail irena.smolova@upol.cz.

Registrace

K účasti na setkání se prosím registrujte do 20. března 2022 pomocí formuláře pod webovým odkazem https://bit.ly/absol2022 (potřebujeme z důvodu zajištění občerstvení).

Těšíme se na setkání s Vámi!
Irena Smolová